Adana Notebook Servisi

Adana Notebook Servisi  Profesyonel teknik servis çalışanlarımız ve garantili ürünlerimiz ile %100 orjinal yedek parça tedariği

sağladığımız Adana Notebook servisi olarak, laptoplarınızda meydana gelen tüm arıza ve sorunların giderilme çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

Firmamız bünyesinde bulunan 5000’den fazla yedek parça desteği ve Samsung, Hp, Mac, Vestel, Casper, Toshiba, Asus, Dell, Beko, Lg ve Sony başta olmak üzere 100’den fazla notebook markası üzerinde hizmet sağlanmaktadır.

Başta Adana merkez Olmak Üzere  Adananın 15 İlçesine hizmet vermekte olan Adana Notebook teknik servisi olarak sizlere sunmakta olduğumuz fiyat, kalite ve garanti avantajları ile müşteri menuniyeti en üst

düzeyde tutulmaktadır. Notebook cihazlarınızda meydana gelen arıza ve onarım işlemleri için site resmi adresimizde yer alan Gsm numarası yada mail adresi üzerinden iletişime geçebilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Notebook Servisi Tamiri

Firmamız uzun süredir Adana merkez başta olmak üzere  15 ilçe de hizmet sağlamaktadır.

Laptoplarınızda meydana gelebilecek en yaygın sorunlar arasında gösterilen “ekran görüntüsü bozuklukları,

ekran kapanması, ekran kararması, klavye sorunları, aşırı ısınma problemleri, mavi ekran hatası, formatlama işlemleri, geç açılma sorunu, menteşe kırılması, hoparlör arızası ve cızırtısı, harddisk sorunu, anakart

problemleri, Usb port hatası, soket sorunları, dvd problemleri” gibi bir çok alanda geniş bir hizmet yelpazesinde teknik servis çalışmaları sürdürülmektedir.

Notebook Servisi Tamir Fiyatları

Cihazlarınızda meydana gelen arıza ve tamir işlemleriniz için en doğru fiyat bilgisinin verilmesi için uzman

teknik çalışanlarımız tarafından notebook  ön inceleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Yapacak olduğumuz ön incelemelerin ardından cihazınızın tamir masrafları en uygun şekilde garanti kapsamında ve Adana Notebook  güvencesinde tamir edilmekedir.

Tamir süresi cihazda meydna gelen arıza durumu ve yedek parça tedarikine göre 1 gün ile 10 gün arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca firmamız tüm marka ve modellerde ki Notebook  tamirleri için destek hattı üzerinden fiyat politika bilgisi iletmektedir.

Cihazlarınızda meydana gelen ekran değişiklikleri için model bilgisi vermeniz durumunda fiyat öğrenmeniz mümkün kılınmaktadır.

Adana notebook servisi günün her saati hizmete açık olup, canlı destek hizmeti ile sorunlarınızı en kısa sürede çözümlemektedir.

 

Bizi Arayın :       0533 136 49 89